Szybkie tworzenie artykułów w oparciu o big-data
i rekomendacje semantyczne.


Oszczędzaj czas przy planowaniu i pisaniu artykułów. Zarabiaj więcej, dostarczając najlepsze treści.

 • Szybkie rekomendacje

  Używając wyników Google, YT oraz danych semantycznych CONTADU w kilka sekund zbiera rekomendacje.
 • Proponowane tematy

  Dzięki popularnym pytaniom i strukturze stron konkurencji, łatwo zaplanujesz nowy artykuł.
 • Tworzenie treści

  Bazując na bazach językowych, NLP oraz statystyce, CONTADU poleci ci prawidłowe zestawy słów, długość tekstu czy optymalne tytuły.

Uzyskaj dzięki CONTADU:

 • wartościowe pomysły na treści

 • podpowiedzi, jakie nagłówki oraz akapity powinny być w danym artykule

 • rekomendacje, jakich słów kluczowych użyć i wiedzę, jak zainteresować czytelnika artykułem

 • wytyczne dotyczące parametrów tekstu (długość, czytelność, itp.)

 • analizę najtrafniejszych intencji w wyszukiwarce

 • analizę posiadanych podstron i ich wydajności

W kilka sekund otrzymasz rekomendacje!

Wystarczy, że podasz temat, język i lokalizację, a CONTADU podpowie Ci, jak napisać artykuł. W mig otrzymasz wytyczne podpowiadające, jak w najlepszy sposób zoptymalizujesz nowe artykuły oraz już istniejące treści.

Dlaczego CONTADU jest efektywne?

Dobór i nasycenie słów kluczowych, jasne wskaźniki optymalizacji czy podpowiedzi to podstawowe funkcje CONTADU. Oprócz tego znajdziesz zaawansowane modele semantyczne, odmiany dla wielu języków czy przykłady użycia tematów. W panelu edytora rekomendacje obejmują intencje użytkowników i generujące realny ruch przykłady pytań. Poznasz też najwyżej oceniane treści konkurentów oraz materiały na YouTube.

Łatwo trafiaj w intencje użytkowników

Z intencji użytkowników (najczęstszych pytań czy wyszukiwań) możesz stworzyć szablon artykułu, który jest kluczem do lepszej widoczności w Google i zainteresowania odbiorców. Podział na sekcje pytań i odpowiedzi pozwoli Ci również na rankowanie w "Direct Answer".

CONTADU to gwarancja doskonałych tekstów

Dzięki analizie semantycznej otrzymasz przykłady użycia terminów przez konkurentów oraz pytania, na które można odpowiedzieć. To świetne rozwiązanie wzbogacające Twoje pomysły na tekst, dzięki któremu osiągniesz większe zyski.

Nie trać czasu na research
Zarabiaj więcej, pisząc szybciej

Czy chcesz zarabiać więcej, nie tracąc cennego czasu na nudny research? A może jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i zastanawiasz się, jak tworzyć przykuwające uwagę treści?

Pisz z CONTADU artykuły, które faktycznie zaczną zarabiać. Twórz content w sposób, który generuje ruch na stronie. Nie musisz pisać setek tekstów, nie przejmuj się też, jeśli nie wiesz, jak tworzyć przykuwające uwagę treści.Sprawdzisz też, jakie tematy wiodą prym u Twojej konkurencji i z jakimi problemami mierzą się użytkownicy sieci.

Stworzysz teksty dopasowane do potrzeb Twoich klientów i dzięki temu pomożesz znaleźć im wartościowe rozwiązania, co wygeneruje odwiedziny i sprzedaż. Ty dowiesz się, czego im trzeba, a CONTADU pomoże Ci dokonać perfekcyjnej optymalizacji. Łatwy i przystępny dla każdego edytor treści sprawia, że dokonasz tego nawet będąc SEO-laikiem.

Zacznij zarabiać na tekstach. Sprawdź CONTADU bezpłatnie przez 14 dni.