Cześć, Tutaj CONTADU

Innowacyjna grupa ludzi o podobnych poglądach, tworząca użyteczne i trwałe produkty technologiczne.

Zbudowani na pasji i pomysłowości

CONTADU jest rozwijającą się platformą Content Intelligence, która oferuje wysokiej jakości rekomendacje dla wszystkich procesów związanych z treścią. Jako zespół rozpoczęliśmy pracę nad rozwiązaniami SEO w 2013 roku dostarczając CLUSTERIC jako jeden z pierwszych produktów pomagających marketerom w strategii backlinków, ich audycie oraz planowaniu. Clusteric jako rozwiązanie desktopowe pomógł tysiącom firm w zarządzaniu linkami, audytach SEO i optymalizacji.

Ponieważ branża SEO jest bardzo wymagająca i szybko się zmienia, zauważyliśmy w 2018 roku potrzebę oprogramowania SEO, zdolnego do dostarczenia większej ilości danych o wydajności treści i jej metrykach. Na początku 2019 roku narodził się CONTADU MVP i przyjęliśmy na pokład pierwszych beta-testerów, głównie w krajach Europy Zachodniej.

Nasz cel, aby zapewnić wysokiej jakości wyniki w wielu językach, był i nadal jest wyzwaniem, więc opracowaliśmy własne modele uczenia maszynowego i dostosowaliśmy metodologię, aby bez względu na wielkość zbioru danych być ekstremalnie wydajnym.

Obecnie CONDATU jest firmą opartą o model data-driven, gdzie uczymy się i dzielimy najlepszymi praktykami w zakresie optymalizacji i strategii treści.

Co nas napędza?

Bez względu na to, czy budujesz strategię treści dla nowej marki, czy po prostu chcesz poprawić swoje pozycje w SERPach, w CONTADU staramy się codziennie aby nasz produkt był dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zespół, który

kocha to co

BADANIA KONKURENCJI I INFRASTRUKTURA

Dzięki bogatym modelom danych semantycznych badanie konkurencji jest naszym codziennym zajęciem i dbamy o to, aby zajmowało nam i naszym Klientom tylko ułamek dotychczasowego czasu. CONTADU potrzebuje średnio mniej niż minutę, aby przeanalizować 60 tysięcy wyników SERP i zarekomendować najlepszą strategię treści w oparciu o działania konkurencji.

WSPARCIE I WIEDZA

Uwielbiamy dzielić się wiedzą, a nasi klienci uwielbiają komfort, jaki daje im wprowadzenie w produkt prze ekspertów oraz dożywotnie bezpłatne wsparcie. Nasze dedykowane filmy, FAQ, czat i forum pomocy technicznej sprawiają, że interakcja z nami jest bezproblemowa i efektywna.

ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM / ZADANIAMI

Jesteśmy dumni z wysokiej produktywności i metodologii SCRUM. Ponieważ drastycznie skracamy czas przejścia od wstępnej strategii treści do gotowości do produkcji, wdrożyliśmy ten proces w module zarządzania CONTADU. Przydzielanie zadań, mierzenie kosztów i wyników za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego, w skrócie "Marketing oparty o ROI" to nasza podstawowa misja.