Drogi Content Marketerze, Specjalisto SEO, Właścicielu Biznesu …

Wiemy że nie zawsze jest łatwo. W pocie czoła tworzysz nowe treści, analizujesz konkurentów i zastanawiasz się jak oni dotarli na 1-szą stronę wyników Google.

Część z nich, planuje i optymalizuje treści w oparciu o modele semantyczne oraz poświęca wiele uwagi temu aby ich treści były dopasowane do intencji użytkownika. To właśnie oni wygrywają, zarówno optymalizując czas poświęcony na wyszukiwanie informacji i pisanie artykułów, jak i dostarczając sprzedaż.

Artykuły pisane w oparciu o intencje użytkownika, dopasowane strukturą do typu treści jaki jest najbardziej odpowiedni dla danego zapytania są dużo lepiej postrzegane przez czytających, a tym samym i wyszukiwarki.

Nie wszyscy jednak mamy tak dużo czasu żeby uczyć się nowych zdolności, wyszukiwać co robi konkurencja czy wielokrotnie przepisywać treści.

CONTADU przychodzi z pomocą oferując łatwe w zrozumieniu i wykonaniu rekomendacje dotyczące tego co i w jaki sposób napisać, aby nasi czytelnicy wracali po więcej.

Żeby Ci ułatwić pierwsze kroki oraz dostarczyć odrobinę rozrywki i motywacji przygotowaliśmy wyzwanie na podstawie jednego z case study początkujących użytkowników CONTADU. Coś co możesz powtórzyć w 2-3 tygodnie, bez zespołu, zaawansowanej wiedzy technicznej, przeznaczając na cały proces kilka godzin.

 

wakacje z contadu

Warunki Konkursu „Wakacje z CONTADU”

Przełamując wakacyjne rozluźnienie, serdecznie zapraszamy do konkursu w którym najważniejszą nagrodą są wyższe pozycje w Google, dzięki którym uzyskacie wzrost ruchu i sprzedaży.

Z naszej strony, motywacją do zabrania się do planowania i optymalizacji treści, od zaraz, są:

Nagroda główna: dostęp do CONTADU, plan Business, lifetime

Nagrody dodatkowe:

 • dostęp do CONTADU, plan Agency, roczny
 • dostęp do CONTADU, plan Business, roczny
 • dostęp do CONTADU, plan Freelance, roczny

Wybór wygrywających:

Z nadesłanych formularzy wybierzemy te zgłoszenia gdzie przyrost pozycji, stopień optymalizacji treści w CONTADU oraz dopasowanie do intencji będą największe.

Przystąpienie do konkursu „Wakacje z CONTADU”

 1. Zaloguj się (lub zarejestruj) w CONTADU. Jeśli masz konto trialowe, nawet po okresie testu, masz możliwość wykonania 5 optymalizacji miesięcznie. To wystarczająca ilość, aby z powodzeniem brać udział w konkursie.
 2. Wybierz słowo lub słowa kluczowe i postępuj zgodnie z rekomendacjami CONTADU tworząc treść od podstaw lub optymalizując już posiadany artykuł.
 3. W trakcie pracy nad tekstem wypełnij formularz ( https://forms.gle/87q3rGubJN2ydjoZ9 ) i zgłoś do nas wybrane frazy i podstrony.
 4. Opublikuj i zaindeksuj treści, monitoruj wyniki w CONTADU.

Formularz zostanie zamknięty dnia 22.08.2021.
Ogłoszenie wyników 27.08.2021.

 

Optymalizacja na całego. Jak księgowi radzą sobie z treściami …

Malta to kraj jaki znamy głównie z kooperacji z firmami iGamingowymi, ale oprócz nich są tam typowe firmy działające międzynarodowo.

Przykład jaki opisujemy dotyczy dużej kancelarii księgowo-prawnej, prowadzącej działania dla podmiotów jakie chcą na Malcie założyć swój oddział ze względu na preferencje legislacyjne.

Jednym z typowych problemów jakie mają te firmy jest zakładanie rachunków bankowych dla nowych branż (cannabis, crypto, itd).

Przy użyciu CONTADU firma dosłownie z dnia na dzień zdobyła kluczowe pozycje dla słów kluczowych na które od długiego czasu wykupywali reklamy płatne.

Oto jak to wygląda tabela zmian pozycji dla poszczególnych fraz (źródło SEMRush).

crypto optimisation results

Jak, krok po kroku, osiągnięto poprawę wyników?

 1. CONTADU wskazało artykuł do optymalizacji, na podstawie podanego tematu oraz określiło jakie słowa mają wysoki potencjał. (Czas: 30 min)
 2. Artykuł został zoptymalizowany przez pracownika firmy, wg semantycznych wytycznych CONTADU (słowa kluczowe, intencje, pytania, itd). (Czas: 2h)
 3. Artykuł został ponownie opublikowany, przesłano prośbę o reindeksację do Google (Czas: 20 min)
 4. Artykuł zwiększa swoją widoczność na wybrane słowa kluczowe w ciągu następnych dni, dochodząc przez pozycje 10-15 do pozycji 1 w ciągu miesiąca.

Bezpośrednio w sekcji analitycznej CONTADU, na podstawie dostępnych informacji z GSC i GA odczytano zmiany pozycji oraz przychodów z tej podstrony.

Podsumowując:

Optymalizacja 1 artykułu (podstrona “banki przyjazne dla kryptowalut”) zaowocowała wzrostem dla 30 wybranych fraz, gdzie większość z nich osiągnęła pozycję #1, a niektóre zostały wybrane przez Google jako odpowiedzi w snipetach FAQ i “0 search”.

Chcesz osiągać podobne wyniki w rekordowo krótkim czasie? Zapraszamy do działania i jednoczesnego uczestnictwa w konkursie 😉