Rozwój startupów w Polsce Wschodniej

Od roku 2019 Conti Sp. z o.o. uczestniczy w programie "Rozwój Startupów w Polsce Wschodniej. Innowacyjność CONTADU została doceniona przez komisję kwalifikacyjną. Dzięki dodatkowym środkom możemy rozwijać badania na semantyką (NLP) i jej zastosowaniu przez algorytmy wyszukiwarek.

Conti Sp. z o.o. realizuje umowę nr UDA-POPW.01.01.02-06-0069/20-00 o dofinansowanie projektu: „CONTADU - innowacyjna aplikacja online wspierająca za pomocą AI tworzenie strategii, zarządzanie oraz optymalizację dużych ilości treści w serwisach internetowych.” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 poddziałania 1.1.2: Rozwój startupów w Polsce Wschodniej.

Platformy Content Intelligence, takie jak CONTADU, są przyszłością digital marketingu. Ilość treści jakie są produkowane każdego dnia oraz ich jakość podlegają ocenie algorytmów wyszukiwarek. Odwrócenie procesu analizy semantycznej i budowanie rekomendacji opartych o "topical authority" pozwala osobie bez wiedzy technicznej na optymalizację treści w taki sposób, aby wyszukiwarki doceniały jej jakość. Bez zautomatyzowanych rekomendacji semantycznych jest to zadanie dość długotrwałe i wymagające dużej wiedzy i doświadczenia.

Celem projektu jest rozwój i wprowadzenie na rynek technologii CONTADU jako platformy Content Intelligence, której celem jest wspomaganie wzrostu sprzedaży dzięki analizie, planowaniu i optymalizacji treści.

  • Oprogramowanie Content Intelligence pomaga określić:
  • Skuteczność treści własnych oraz konkurencji - analityka
  • Trendy i zainteresowania Internautów

Dopasowanie treści do tematyki oraz słownictwa danej grupy klientów (analiza semantyczna oraz sentymentów).

Rezultatem projektu jest wdrożenie i zaoferowanie komercyjne technologii Contadu działająca w środowisku chmurowym w modelu subskrypcyjnym jako SaaS dedykowana działalności:

  • Klienci korporacyjni (B2B, B2C)
  • Klienci agencyjni
  • SMB - właściciele stron internetowych i sklepów on-line

Wartość projektu: 1130973,50 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 902638,37 PLN